Karius'u uyku tutmadı, özür diledi!

Alman kaleci Karius, Real Madrid-Liverpool maçındaki performansıyla yenilgiye davetiye çıkardı. İlk olarak Benzema'nın attığı golde topu Real'li forvetin yanından doğru atmaya çalışırken, Fransız golü ayak koyarak topu ağlarla buluşturdu. 3. golde ise Gareth Bale'in uzaktan şutunda Karius, topu uzaklaştırma, tutma veya aşırtma yerine kalesine gönderdi.

Tepkilerin odağındaki Karius, hatalarından dolayı özür diledi. Karius'a gönderilen bazı ölüm mesajları soruşturulurken; Alman file bekçisi sosyal medyadan özür diledi."Hala uyuyabilmiş değilim." ifadelerini kullanan Karius, "Maçtaki sahneler tekkar tekrar aklıma geliyor. Takım arkadaşlarımdan, taraftarımızdan, tüm çalışanlardan özür dilerim. Çok kötü iki hata yaptım." mesajını paylaştı.

Elinde olsa zamanı tekrar geri çevirmek istediğini kaydeden Karius, "Daha da kötüsü Real Madrid'i yenebileceğimizi hissediyorduk ve oyunda üstündük. Bize destek için Kiev'e gelen ve maç sonrası da bize destek veren taraftarımıza teşekkür ederiz. Bana bir kez daha büyük bir aile olduğumuzu gösterdiler. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğiz." sözleriyle gelecekten umutlu konuştu.